İLETİŞİM

Demirsan ile ilgili tüm sorularınız, istekleriniz, şikayetleriniz, önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

DEMİRSAN METAL
DEMİRSAN METAL
Profil Metal İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Pancar Organize Sanayi Bölgesi
5. Cad. No:7
Torbalı / İZMİR

Tel: (0232) 864 10 05
Fax: (0232) 864 10 08
E-Posta: info@demirsanmetal.com

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Departmanlar ve İletişim BilgileriÖzel Fiyat Teklifi Almak için...

Cihan Demir
Genel Müdür

E-Posta : cihan@demirsanmetal.com
Tel :

Volkan Şalvarlılar
Ticaret Müdürü

E-Posta : volkan@demirsanmetal.com
Tel : 0549 299 15 15

Derya Güğük
Finansman Müdürü

E-Posta : derya@demirsanmetal.com
Tel : 0549 299 16 16

Feyzullah Yüceer
Operasyon Sorumlusu

E-Posta : feyzullah@demirsanmetal.com
Tel : 0549 265 20 21

Seher Yeniay
Dış Ticaret Sorumlusu

E-Posta : seher@demirsanmetal.com
Tel : 0531 781 83 47

Üretim Bölümü
Üretim Bölümü

E-Posta : imalat@demirsanmetal.com
Tel : 0549 299 15 05

Zümrüt Karakuş
Satış Sorumlusu

E-Posta : zumrut@demirsanmetal.com
Tel : 0549 299 15 10

Hakan Yapar
Satış Sorumlusu

E-Posta : hakan@demirsanmetal.com
Tel : 0531 781 83 42